Yoga VPN

4.1.031

4.9

17

Basit, konforlu ve ücretsiz VPN

393k

Bu uygulamayı oyla

Hükümetiniz herhangi bir içeriğe sansürlüyor veya bir marka sizin bölgenizde belirli bir ürün veya hizmeti henüz piyasaya sunmamışsa ya da sebep ne olursa olsun, kısıtlı bilgiye erişmek istiyorsanız, Yoga VPN sınırlama olmaksızın sansürden kaçınmak ve tüm içeriği kullanabilmek adına ideal bir araçtır.

Bu aracın kullanımı son derece basit ve ikiden fazla tıklama gerektirmez: konumunuzu değiştirmek istediğiniz ülkeyi seçin ve onaylayın. Yoga VPN otomatik olarak bağlantınızı kurar, bu sebeple yapmanız gereken tek şey internette gezinirken arka planda çalışmasını devam ettirmek.

Yoga VPN'deki ülkeler listesinden favorinizi seçebilir veya aracın sizin için en iyi seçeneği seçmesine izin verebilirsiniz. Uygulama ayrıca, daha da fazla sayıda ülkeye erişmenizi sağlayan bir nokta sistemine sahiptir, ancak herhangi bir ek hizmete ihtiyaç duymayacağınız seçeneklerle birlikte gelir.

Göz atmak için güvenli bir yol arıyorsanız, Yoga VPN, kişisel verilerinizin izlerini web üzerinde bırakmadan veya verilerinize erişmeye çalışan herkese kapılarınızı açık bırakmadan kısıtlı veya sansürlenmiş içeriklerden keyif almanızı sağlar.
Uptodown X